به گزارش ایران دکونومی، هفتمین دوره رویداد پردیس سامیت با هدف شبکه سازی و تبادل تجربیات و دانش در حوزه فناوری و با حضور بیش از 100 مدیر شتابدهنده، فضای کار اشتراکی و برگزار کننده رویداد فناوری در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

در این رویداد، مهدی صفاری نیا رییس پارک فناوری پردیس با اشاره به گذشت ۱۰ سال از آغاز به کار شتابدهنده‌های نوآوری گفت: بررسی عملکرد شتابدهنده‌ها در حوزه ترویجی و اقتصادی می‌تواند نوع حمایت‌ها برای رشد و توسعه این زیست بوم را تغییر دهد.

رویدادهای مهم سال آینده؛ اینوتکس و ایران‌هلث و المپیک فناوری پارک فناوری پردیس

صفاری نیا از برگزاری رویدادهای مختلفی در این پارک در سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: نمایشگاه‌های اینوتکس و ایران‌هلث و المپیک فناوری پارک فناوری پردیس از رویدادهای مهم سال آینده است که شتابدهنده‌ها می‌توانند نقش قابل توجهی در این رویدادها داشته باشند.

در این رویداد همچنین پنل هایی با موضوع تحلیل ظرفیت قانون جهش تولید دانش بنیان در حوزه شتابدهنده ها، زیرساخت هوش مصنوعی در کسب و کارها و فرصت های مستتر سرمایه گذاری خطر پذیر در گروه های صنعتی بزرگ با حضور صاحب نظران حوزه فناوری برگزار شد.

دورهمی اختصاصی مدیران شتابدهنده ها، مدیران فضاهای کار اشتراکی و مدیران کارخانه های نوآوری از دیگر برنامه های پردیس سامیت 1402 بود. همچنین گفتگوهای چندجانبه، شبکه سازی و انتقال تجربه و دانش در این رویداد و با حضور شرکت کنندگان صورت پذیرفت.

اضافه شدن بیش از ۷۰ شتابدهنده و ۳۰ فضای کار اشتراکی

«مهدی عظیمیان» مدیر کل توسعه شعب پردیس‌های پارک فناوری پردیس در حاشیه رویداد هفتمین دوره پردیس سامیت به ایراد سخنرانی پرداخته و گفت.

هفتمین رویداد پردیس سامیت در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد. در این رویداد که با حضور مدیران شتابدهنده ها و مراکز کار اشتراکی برگزار شد؛ «مهدی عظیمیان» رئیس مرکز شتاب‌دهی نوآوری در این رویداد به ایراد سخنانی پرداخته و گفت: «این رویداد جهت هم‌افزایی، شبکه‌سازی و انتقال تجربیات اعضای مرکز شتابدهی نوآوری شامل مدیران شتاب‌دهنده‌ها، فضاهای کار اشتراکی و برگزار کنندگان رویدادهای نوآوری برگزار شده و امسال (۱۴۰۲) هفتمین دوره آن است.» { مشروح خبر }

شقایق حق‌جوی جوانمرد

سیاست نوآوری ماموریت گرا

یکی از سخنرانان هفتمین دوره رویداد پردیس سامیت که ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد، دکتر «شقایق حق‌جوی جوانمرد» رییس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی بود که در این رویداد به بحث سیاست نوآوری ماموریت گرا پرداخت.

دکتر «حق‌جوی جوانمرد» رییس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی در این پنل اظهار داشت: «سیاست نوآوری یعنی مجموع مداخله‌هایی که دولت باید برای حمایت از خلق، انتشار، کاربرد و مصرف نوآوری انجام دهد.»

تحلیل ظرفیت‌های قانون جهش تولید دانش بنیان در حوزه شتابدهنده‌ها

یکی از پنل‌های برگزار شده در هفتمین دوره رویداد پردیس سامیت (۱۵ اسفند ۱۴۰۲) در پارک فناوری پردیس، موضوع ظرفیت‌های قانون جهش تولید دانش بنیان در حوزه شتابدهنده‌ها بود که به چالش‌ها، ظرفیت‌ها و رویکرد آن پرداخته شد.

هفتمین دوره رویداد پردیس سامیت روز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ در محل پارک فناوری پردیس، برگزار و به پایان رسید. یکی از پنل های برگزار شده در این رویداد به بحث ظرفیت‌های قانون جهش تولید دانش بنیان در حوزه شتابدهنده‌ها پرداخت. { مشروح خبر }

فرصت‌های مستتر سرمایه‌گذاری خطرپذیر در گروه‌های صنعتی بزرگ/ هفتمین رویداد پردیس سامیت

فرصت‌های مستتر سرمایه‌گذاری خطرپذیر در گروه‌های صنعتی بزرگ

یکی از پنل‌های هفتمین دوره رویداد پردیس سامیت عبارت بود از فرصت‌های مستتر سرمایه‌گذاری خطرپذیر در گروه‌های صنعتی بزرگ که با حضور «سولماز صادق نیا»، «طاها رضوی» و «میلاد صدرخانلو» برگزار شد.

هفتمین دوره رویداد پردیس سامیت در محل پارک فناوری پردیس و با حضور مدیران شتابدهنده‌ها و مراکز کار اشتراکی برگزار گردید. یکی از پنل‌های این رویداد به بحث فرصت‌های مستتر سرمایه‌گذاری خطرپذیر در گروه‌های صنعتی بزرگ پرداخت. اعضای پنل عبارت بودند از «سولماز صادق نیا» مدیرعامل گلرنگ ونچرز، «طاها رضوی» هم بنیانگذار و مدیرکل استارتاپ شب، دکتر «میلاد صدرخانلو» رییس مرکز توسعه و تجارت پارک فناوری پردیس.

گفتگوی های ویژه ایران دکونومی در پردیس سامیت 402

رییس پارک فناوری پردیس؛ «مهدی صفاری نیا»

رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی «شقایق حق‌جوی جوانمرد»

مدیر عامل خانه نوآوری «مهدی صداقت»

مدیرعامل گلرنگ ونچرز «سولماز صادق نیا»

مدیر عامل شتابدهنده سیب سبز سلامت «مسعود عباسی»

متن کامل گفتگوها به زودی در سایت منتشر و در همین بخش اضافه می‌شود.

بیشتر بخوانید: گزارش ششمین دوره پردیس سامیت 1401

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری : Array